TMOV25SP140M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP140M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP140M
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 220V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP140M.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP140M
Part Number TMOV25SP140M Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35538 pcs Arkusz danych TMOV25SP140M.pdf
Napięcie warystora (typ) 220V Napięcie warystora (min) 198V
Napięcie warystora (maks.) 242V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm, 3 Lead
Inne nazwy F5322
TMOV25SP140M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 180V
Maksymalna V AC 140V Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 210J szczegółowy opis 220V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 2500pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TMOV25SP140M
TMOV25SP140M
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 220V 20KA SQUARE 28MM