Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Warunki korzystania

Niniejsza umowa szczegółowo określa warunki www. Ocean-Components.com, jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt!

Przed rejestracją na Ocean-Components.com przeczytaj uważnie niniejsze warunki użytkowania i oświadczenie o ochronie prywatności. Po pomyślnym zarejestrowaniu się, przeczytaniu, uzgodnieniu i zaakceptowaniu wszystkich warunków użytkowania i oświadczenia o prywatności. opublikujemy zaktualizowaną wersję na Ocean-Components.com, jeśli zmienimy to oświadczenie. cała treść umowy wejdzie w życie w dniu publikacji. jeśli nie zgadzasz się na tę wersję, musisz zakończyć relację z Ocean-Components.com.

1, REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA:

1), Kwalifikacja użytkownika:
Wszyscy użytkownicy Ocean-Components.com muszą być Firmą lub osobą fizyczną, która może podpisać prawnie wiążącą umowę zbiorczą. Nie korzystaj z naszej usługi, jeśli nie masz kwalifikacji. Nie możesz przenieść ani sprzedać swojego konta Ocean-Components.com. Ocean-Components.com zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta zgodnie z ich życzeniem.
2), Pisanie materiałów:
Wszyscy użytkownicy muszą podać prawdziwe, prawidłowe dane osobowe do Ocean-Components.com, aby zapewnić normalną działalność. W przypadku jakichkolwiek zmian prosimy o natychmiastowe powiadomienie i aktualizację do Ocean-Components.com.
Wszyscy użytkownicy Ocean-Components.com zgadzają się akceptować wiadomości e-mail i wiadomości od partnerów Ocean-Components.com lub Ocean-Components.com.

2, PRYWATNOŚĆ:

Ocean-Components.com ma oświadczenie o ochronie prywatności obowiązujące wszystkich użytkowników, w tym umowę użytkownika. Powinieneś przeczytać i zaakceptować oświadczenie o ochronie prywatności, aby korzystać z Ocean-Components.com podczas rejestracji, i będziesz podlegać ograniczeniom wynikającym z reguły (oraz Ocean-Components.com każdej zaktualizowanej wersji oświadczenia o prywatności) w okresie użytkowników Ocean-Components.com.

3, HANDEL:

Wszyscy użytkownicy przy zakupie muszą przestrzegać następujących warunków:

4, JAKOŚĆ I USŁUGA PO SPRZEDAŻY:

1), patrz serwis posprzedażny.
2), jakość produktów.
Produkty Ocean-Components.com będą ściśle zgodne ze standardami rządowymi i profesjonalnymi. Jeśli bez poprzednich standardów, będziemy działać zgodnie ze standardem producenta, jeśli bez wszystkich powyższych standardów klienci będą mogli dyskutować i decydować między Ocean-Components.com. Każdy problem z jakością lub niezgodny ze standardami produktów, użytkownicy mogą poprosić o zwrot lub wymianę.

5, BEZPIECZEŃSTWO STRONY INTERNETOWEJ:

Zaakceptujesz, że nie możesz wejść na stronę za pomocą jakiegokolwiek robota, oprogramowania Spider lub Refresh w żadnym celu bez zgody Ocean-Components.com w formie pisemnej.
Ponadto zgadzasz się, że nie będziesz:

6, OŚWIADCZENIE O PRAWACH WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ:

Prawo autorskie, patent, znak towarowy, tajemnica handlowa i wszelkie prawa oferowane przez Ocean-Components.com należą do Ocean-Components.com. bez zgody Ocean-Components.com nikt lub członek nie może pobierać, kopiować, przesyłać, korygować ani edytować. W przeciwnym razie ponosi wszelką odpowiedzialność prawną. Ocean-Components.com ma prawo do pamięci serwera danych Ocean-Components.com, gdy użytkownik korzysta z usługi.

7, ZASTRZEŻENIE:

Ocean-Components.com jest odpowiedzialny za oferowanie pomocy technicznej, upewnienie się, że strona internetowa jest sprawna, Staraj się unikać przerw w świadczeniu usług lub Ograniczenia czasu w jak najkrótszym czasie, upewnij się, że użytkownik może płynnie działać w Internecie. Ale w wyniku działania siły wyższej lub z innych przyczyn nie można kontrolować, spowodować awarii strony internetowej lub niemożności korzystania z niej, spowodować utratę zapisu, wiadomości lub informacji, Ocean-Components.com jest nieodpowiedzialny: a każdy użytkownik oferuje nieprawidłowe lub niepełne i fałszywe informacje do nie możesz skorzystać z usługi Ocean-Components.com ani ponieść żadnej innej straty, Ocean-Components.com to nieodpowiedzialność.

8, INNE

Niniejsza umowa pod każdym względem podlega prawu Hongkongu. Ta strona internetowa wszyscy użytkownicy są nieodwołalnie posiadaczem Ocean-Components.com znajduje się pod jurysdykcją sądu i sądu wyższej instancji. Postanowienia niniejszej umowy można rozdzielić. Jeśli którekolwiek z postanowień niniejszej umowy zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, postanowienie może zostać usunięte, a pozostałe postanowienia zostaną wykonane.