TMOV25SP175E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP175E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP175E
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP175E.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP175E
Part Number TMOV25SP175E Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28481 pcs Arkusz danych TMOV25SP175E.pdf
Napięcie warystora (typ) 270V Napięcie warystora (min) 243V
Napięcie warystora (maks.) 297V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 225V Maksymalna V AC 175V
cechy Thermally Protected Energia 250J
szczegółowy opis 270V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm Prąd - przepięcia 20kA
Pojemność @ Częstotliwość 1900pF @ 1MHz