TMOV25SP140E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP140E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP140E
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 220V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP140E.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP140E
Part Number TMOV25SP140E Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36638 pcs Arkusz danych TMOV25SP140E.pdf
Napięcie warystora (typ) 220V Napięcie warystora (min) 198V
Napięcie warystora (maks.) 242V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 180V Maksymalna V AC 140V
cechy Thermally Protected Energia 210J
szczegółowy opis 220V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm Prąd - przepięcia 20kA
Pojemność @ Częstotliwość 2500pF @ 1MHz