Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

O nas

Ocean-Components.comNajwiększy na świecie sklep internetowy z elektronicznymi komponentami
wiodący światowy dystrybutor specjalizujący się w układach scalonych (RF), RF / IF i RFID, czujnikach, przetwornikach, przełącznikach, przekaźnikach, kondensatorach, optoelektronice i dyskretnych półprzewodnikach…

BKorzyści dla Ciebie

Oszczędzaj czas Oszczędzaj pieniądze.
Ponad 900 tysięcy numerów części w magazynie do natychmiastowej dostawy. Z ponad 6 milionami pozycji dostępnych elementów elektronicznych w Ocean-Components.com. Nasze wydajne środowisko zakupów online zapewnia niższe koszty transakcji.

Ocean-Components.com jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się dystrybutorów komponentów elektronicznych na świecie. Naszą misją jest pomaganie klientom w szybkim znajdowaniu potrzebnych komponentów elektronicznych po konkurencyjnych cenach.
Produkty objęte gwarancją
100% Nowa i oryginalna gwarancja, 1 rok gwarancji na wszystkie produkty. Oryginalne, wysokiej jakości komponenty elektroniczne w konkurencyjnej cenie.
Obsługa klienta
Najlepsza wydajność pracy, szybka reakcja, szybka wysyłka i dostawa. Wyślij do nas zapytanie online Teraz, odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Rynek światowy
W dowolnym momencie ponad 2 miliony komponentów elektronicznych jest dostępnych w magazynie i jest gotowych do wysyłki z naszej siedziby w Hongkongu.
Przestarzałe komponenty
Dostarczamy trudne do znalezienia, długi czas realizacji, wycofanie z eksploatacji (EOL) i przestarzałe komponenty elektroniczne.
Gwarancja niskiej ceny
Pokonamy każdą rozsądną ofertę! Jeśli otrzymasz lepszą ofertę. Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby poznać lub pokonać Twoją najlepszą ofertę.

IWprowadzenie

Twój zaufany partner w łańcuchu dostaw komponentów elektronicznych - Ocean-Components.com
Z dumą oferujemy Państwu najbardziej wszechstronną gamę produktów, w tym najnowsze wersje najlepszych światowych producentów urządzeń elektronicznych.
Nasza przewaga: Xilinx, Altera, Microsemi, Microchip, Lattice, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon, NXP, Maxim Integrated, Cypress, Fairchild, ON Semiconductor, Zilog, Intel, Honeywell, Panasonic, Broadcom, Omron, Sharp, KEMET, AVX , TE Connectivity i więcej ...

WCo sprzedajemy

Z dumą oferujemy Państwu najbardziej wszechstronną gamę produktów, w tym najnowsze wersje najlepszych światowych producentów komponentów elektronicznych, w tym układów scalonych: PMIC, pamięci, logiki, liniowej, interfejsu, wbudowanych układów FPGA, CPLD, mikroprocesorów, mikrokontrolerów, Rezystory, kondensatory, przełączniki, czujniki, przetworniki, RF / IF i RFID, moduły półprzewodnikowe, przekaźniki i inne elementy elektroniczne.

Ocean-Components.com

zapewniać kompletne i opłacalne rozwiązanie dla dostawców OEM, CEM, dystrybutorów, potrzeb producentów i innych firm. Dostarczamy wysokiej jakości komponenty elektroniczne z zaufanych źródeł, aby rozwiązać problemy z łańcuchem dostaw i zapewnić kanał dystrybucji nadmiernych zapasów.

Dlaczego my?

Możemy rozwiązać Twoje najtrudniejsze problemy związane z pozyskiwaniem komponentów:
Trudno znaleźć komponenty elektroniczne
100% Nowa i oryginalna gwarantowana
Wysoka jakość i konkurencyjna cena
One-Stop Shopping for Electronic Components
Niższy koszt zakupu, dostępna bezpłatna wysyłka

Oszczędzaj czas i oszczędzaj koszty.

Ponad 900 tysięcy numerów części w magazynie do natychmiastowej dostawy. Z ponad 6 milionami pozycji dostępnych elementów elektronicznych w Ocean-Components.com. Nasze wydajne środowisko zakupów online zapewnia niższe koszty transakcji.
Pobierz ofertę

CSkontaktuj się z nami

  • Tel .:+00 852-3050 6772
  • E-mail:info@Ocean-Components.com
  • Faks:+00 852-3050 6774
  • Adres:Room 2102, Connaught Commercial Building, 185 Wan Chai Rd, Wan Chai, Hong Kong