Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Jakość

Dokładnie badamy kwalifikację kredytu dostawcy, aby kontrolować jakość od samego początku. Posiadamy własny zespół QC, możemy monitorować i kontrolować jakość podczas całego procesu, w tym przyjęcia, przechowywania i dostawy. Wszystkie części przed wysyłką zostaną przekazane naszemu Działowi QC, oferujemy 1 rok gwarancji na wszystkie oferowane części.

Nasze testy obejmują:

Oględziny

Zastosowanie mikroskopu stereoskopowego, wygląd elementów do obserwacji 360 ° dookoła. Status obserwacji koncentruje się na pakowaniu produktów; rodzaj chipa, data, partia; stan drukowania i pakowania; układ pinów, współpłaszczyznowy z poszyciem obudowy i tak dalej.
Kontrola wzrokowa może szybko zrozumieć wymóg spełnienia zewnętrznych wymagań producentów oryginalnych marek, norm antystatycznych i norm dotyczących wilgoci oraz tego, czy są używane, czy odnowione.

Testowanie funkcji

Wszystkie testowane funkcje i parametry, zwane testem pełnej funkcjonalności, zgodnie z oryginalną specyfikacją, uwagami do aplikacji lub witryną aplikacji klienta, pełna funkcjonalność testowanych urządzeń, w tym parametry prądu stałego testu, ale nie obejmuje funkcji parametru prądu przemiennego część analityczna i weryfikacyjna testu luzem granice parametrów.

RTG

Kontrola rentgenowska, przemieszczenie komponentów w ramach obserwacji 360 ° dookoła, aby określić wewnętrzną strukturę testowanych komponentów i status połączenia opakowania, można zobaczyć, że duża liczba testowanych próbek jest taka sama lub mieszanina (Mieszane) pojawiają się problemy; ponadto mają one ze sobą specyfikacje (arkusz danych), aby zrozumieć poprawność badanej próbki. Status połączenia pakietu testowego, aby dowiedzieć się o układzie i łączności pakietu między pinami, jest normalny, aby wykluczyć zwarcie klucza i przerwy w obwodzie.

Testy lutowności

Nie jest to metoda wykrywania podróbek, ponieważ utlenianie zachodzi naturalnie; jest to jednak istotny problem z punktu widzenia funkcjonalności i jest szczególnie rozpowszechniony w gorącym, wilgotnym klimacie, takim jak Azja Południowo-Wschodnia i południowe stany Ameryki Północnej. Wspólny standard J-STD-002 określa metody badań i przyjmuje / odrzuca kryteria dla urządzeń przelotowych, do montażu powierzchniowego i urządzeń BGA. W przypadku urządzeń do montażu powierzchniowego innych niż BGA zastosowano zanurzenie i wygląd, a „test płytek ceramicznych” dla urządzeń BGA został niedawno włączony do naszego zestawu usług. Do testów lutowności zaleca się stosowanie urządzeń dostarczanych w nieodpowiednich opakowaniach, dopuszczalnych opakowaniach, które mają ponad rok lub wykazują zanieczyszczenia na stykach.

Dekapsulacja do weryfikacji matrycy

Test niszczący, który usuwa materiał izolacyjny elementu, aby odsłonić matrycę. Matryca jest następnie analizowana pod kątem oznakowań i architektury w celu ustalenia identyfikowalności i autentyczności urządzenia. Siła powiększenia do 1000x jest niezbędna do identyfikacji oznaczeń matryc i anomalii powierzchni.