TMOV25SP150M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP150M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP150M
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 240V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP150M.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP150M
Part Number TMOV25SP150M Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39647 pcs Arkusz danych TMOV25SP150M.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm, 3 Lead
Inne nazwy F5323
TMOV25SP150M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 200V
Maksymalna V AC 150V Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 220J szczegółowy opis 240V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 2300pF @ 1MHz