TMOV25SP200E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP200E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP200E
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 314V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP200E.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP200E
Part Number TMOV25SP200E Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 314V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28459 pcs Arkusz danych TMOV25SP200E.pdf
Napięcie warystora (typ) 314V Napięcie warystora (min) 283V
Napięcie warystora (maks.) 345V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 265V Maksymalna V AC 200V
cechy Thermally Protected Energia 270J
szczegółowy opis 314V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm Prąd - przepięcia 20kA
Pojemność @ Częstotliwość 1700pF @ 1MHz