TMOV25SP175M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP175M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP175M
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP175M.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP175M
Part Number TMOV25SP175M Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39647 pcs Arkusz danych TMOV25SP175M.pdf
Napięcie warystora (typ) 270V Napięcie warystora (min) 243V
Napięcie warystora (maks.) 297V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm, 3 Lead
Inne nazwy F5324
TMOV25SP175M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 225V
Maksymalna V AC 175V Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 250J szczegółowy opis 270V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 1900pF @ 1MHz