Wybierz swój kraj lub region.

Close
Zaloguj Zarejestrować E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19

Arduino-logo

Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach projektu do projektowania i produkcji respiratorów, respiratorów lub innych urządzeń do walki z Covid-19. Czy to lekarz, pracownik akademicki, firma profesjonalna, profesjonalny badacz czy innowator - wszyscy mogą się przyłączyć ”- informuje organizacja.

Konferencja ma na celu dzielenie się pomysłami i ograniczenie powielania, o którym Arduino zdaje sobie sprawę: „Wiele osób spędza cenny czas, próbując przezwyciężyć wyzwania, które już zostały rozwiązane przez innych. Istnieje również wiele zespołów o różnych mocach i umiejętnościach, które lepiej współpracowałyby niż osobno. ”

Uczestnicy otrzymają pomoc w zakresie:


Ostatni element jest najważniejszy, zdaniem założycieli Arduino, Davida Cuartiellesa i Massimo Banzi: „Aby mogli sterować wymaganiami i zatwierdzać projekty, aby mieć jak najbardziej pozytywny wpływ”, który dodał: „Musimy robić lepiej, być bardziej skuteczni, współpracować i łączyć wysiłki w celu rozwiązania tych problemów i osiągnąć nasz wspólny cel szybciej i bardziej efektywnie. ”

Strona konferencji jest tutaj

Według Arduino zdaje sobie sprawę z dużej liczby projektów opartych na Arduino, mających na celu pomoc niezbędnym pracownikom podczas wybuchu choroby Covid-19. „Dotarliśmy do nas, aby zaoferować naszą pomoc, przekazać trochę sprzętu, zapewnić wsparcie inżynieryjne i zrobić wszystko, co w naszej mocy”.

Zwróciły się również do uniwersytetów, instytucji badawczych i firm pytających o dostępność dużych ilości płyt Arduino - w szczególności Uno, Mega, Nano i Nano 33 BLE - w celu wsparcia produkcji środków ochrony indywidualnej (PPE), wentylatorów i innego sprzętu .

„W odpowiedzi priorytetowo potraktowaliśmy te krytyczne czasowo projekty poprzez nasz łańcuch dostaw i dystrybucję
wzmacniacz."

Wiedza o tych projektach ujawniła powielanie projektów i możliwości współpracy.

Forum Arduino dla projektów covid-19 jest tutaj