TMOV25SP130M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP130M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP130M
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 205V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP130M.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP130M
Part Number TMOV25SP130M Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33172 pcs Arkusz danych TMOV25SP130M.pdf
Napięcie warystora (typ) 205V Napięcie warystora (min) 184.5V
Napięcie warystora (maks.) 225.5V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm, 3 Lead
Inne nazwy F5321
TMOV25SP130M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 170V
Maksymalna V AC 130V Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 190J szczegółowy opis 205V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 2800pF @ 1MHz