TMOV25SP115M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV25SP115M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV25SP115M
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 180V 20KA SQUARE 28MM
Arkusze danych: TMOV25SP115M.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV25SP115M
Part Number TMOV25SP115M Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 20KA SQUARE 28MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41627 pcs Arkusz danych TMOV25SP115M.pdf
Napięcie warystora (typ) 180V Napięcie warystora (min) 162V
Napięcie warystora (maks.) 198V Seria TMOV® 25S
Opakowania Bulk Package / Case Square 28mm, 3 Lead
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 150V Maksymalna V AC 115V
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 170J szczegółowy opis 180V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 28mm, 3 Lead
Prąd - przepięcia 20kA Pojemność @ Częstotliwość 3200pF @ 1MHz