B32683A7333K000
EPCOSEPCOS
B32683A7333K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32683A7333K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.033UF 1.25KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32683A7333K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32683A7333K000
Part Number B32683A7333K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 1.25KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81026 pcs Arkusz danych B32683A7333K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1250V (1.25kV) Napięcie znamionowe - AC 450V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Seria B32683
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7350
B32683A7333K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.728" (18.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.033µF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.033µF