B32686A0104K
EPCOSEPCOS
B32686A0104K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32686A0104K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32686A0104K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32686A0104K
Part Number B32686A0104K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45594 pcs Arkusz danych B32686A0104K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Seria B32686
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7371
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.1µF