B32684A0683K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32684A0683K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Arkusze danych: B32684A0683K000.pdf
1280 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32684A0683K000
Part Number B32684A0683K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65698 pcs Arkusz danych B32684A0683K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Seria B32684
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy B32684A 683K
B32684A683K
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.083" (27.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.827" (21.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.068µF