B32683A6473J000
EPCOSEPCOS
B32683A6473J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32683A6473J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32683A6473J000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32683A6473J000
Part Number B32683A6473J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 99652 pcs Arkusz danych B32683A6473J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 300V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Seria B32683
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7344
B32683-A6473-J000
B32683A6473J
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.047µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.047µF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber