B32683A2472J000
EPCOSEPCOS
B32683A2472J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32683A2472J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32683A2472J000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32683A2472J000
Part Number B32683A2472J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122756 pcs Arkusz danych B32683A2472J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 550V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Seria B32683
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7337
B32683A2472J
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 550V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber