B32683A2472K000
EPCOSEPCOS
B32683A2472K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32683A2472K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32683A2472K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32683A2472K000
Part Number B32683A2472K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122687 pcs Arkusz danych B32683A2472K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 550V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Seria B32683
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7338
B32683A2472K
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 550V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje High Pulse, DV/DT