B32683A2332K000
EPCOSEPCOS
B32683A2332K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32683A2332K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 3300PF 2KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32683A2332K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32683A2332K000
Part Number B32683A2332K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132819 pcs Arkusz danych B32683A2332K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 2000V (2kV) Napięcie znamionowe - AC 550V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Seria B32683
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7336
B32683A2332K
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 3300pF Film Capacitor 550V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 3300pF