B32686A0154K000
EPCOSEPCOS
B32686A0154K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32686A0154K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
Arkusze danych: B32686A0154K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32686A0154K000
Part Number B32686A0154K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42552 pcs Arkusz danych B32686A0154K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1000V (1kV) Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm) Seria B32686