B32686A1104K000
EPCOSEPCOS
B32686A1104K000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32686A1104K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: B32686A1104K000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32686A1104K000
Part Number B32686A1104K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31124 pcs Arkusz danych B32686A1104K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC 450V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm) Seria B32686
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-7280
B32686A1104K
B32686A1104K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.476" (37.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.280" (32.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.1µF Film Capacitor 450V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.1µF