AT89LP216-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LP216-20PU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP216-20PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 16DIP
Arkusze danych: AT89LP216-20PU.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP216-20PU
Part Number AT89LP216-20PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 16DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4141 pcs Arkusz danych AT89LP216-20PU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-DIP
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Inne nazwy AT89LP21620PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 14
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-DIP