AT89LP213-20XU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP213-20XU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP213-20XU
Part Number AT89LP213-20XU Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87234 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Seria 89LP
Odwrócona Recovery Time (TRR) 20MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 2KB (2K x 8) Rozmiar pamięci programu SPI
Inne nazwy 1611-AT89LP213-20XU Typ oscylatora -
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) System operacyjny 8051
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Numer części producenta AT89LP213-20XU Rozszerzony opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP Bajty danych SRAM -
Konwertery danych 2.4 V ~ 5.5 V rdzeń Rozmiar 128 x 8