AT89LP2052-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP2052-20PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Arkusze danych: 1.AT89LP2052-20PU.pdf2.AT89LP2052-20PU.pdf3.AT89LP2052-20PU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP2052-20PU
Part Number AT89LP2052-20PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-PDIP
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Inne nazwy AT89LP205220PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 15
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP Konwertery danych -