AT89LP2052-16PU
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP2052-16PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP2052-16PU
Part Number AT89LP2052-16PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4901 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-PDIP
Prędkość 16MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 15 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP Konwertery danych -