AT89LP213-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP213-20PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14DIP
Arkusze danych: AT89LP213-20PU.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP213-20PU
Part Number AT89LP213-20PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88571 pcs Arkusz danych AT89LP213-20PU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 14-PDIP
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Inne nazwy AT89LP21320PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 12
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 14-PDIP