AT89LP3240-20MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP3240-20MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN
Arkusze danych: AT89LP3240-20MU.pdf
360 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP3240-20MU
Part Number AT89LP3240-20MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36899 pcs Arkusz danych AT89LP3240-20MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-VQFN (7x7)
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 4.25K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (32K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy AT89LP324020MU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 38
Rozmiar EEPROM 8K x 8 szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-VQFN (7x7)