AT89LP216-20XU
Przegląd produktów
Part Number: AT89LP216-20XU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 16TSSOP
Arkusze danych: AT89LP216-20XU.pdf
630 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LP216-20XU
Part Number AT89LP216-20XU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73307 pcs Arkusz danych AT89LP216-20XU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP
Prędkość 20MHz Seria 89LP
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Inne nazwy AT89LP21620XU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 14
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 16-TSSOP Konwertery danych -