QAM-TX3-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-TX3-433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAM-TX3-433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 12V
Arkusze danych: QAM-TX3-433.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAM-TX3-433
Part Number QAM-TX3-433 Producent RF Solutions
Opis TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15590 pcs Arkusz danych QAM-TX3-433.pdf
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 12 V Seria -
Moc - Wyjście 10dBm Opakowania Strip
Package / Case Module Inne nazwy QAM-TX3-433CT
QAM-TX3-433CT-ND
QAMTX3433
temperatura robocza -20°C ~ 85°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja lub protokołu AM Rozmiar pamięci -
Częstotliwość 433.92MHz cechy -
szczegółowy opis RF Transmitter AM 433.92MHz 10dBm 3kbps Through Hole Antenna Module Szybkość transmisji danych (maks.) 3kbps
Data Interface PCB, Through Hole Obecny - Transmisja 12.5mA