QAM-TX2-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-TX2-433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAM-TX2-433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu IC RF TRANSMITTER 433MHZ 4SMD
Arkusze danych: QAM-TX2-433.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAM-TX2-433
Part Number QAM-TX2-433 Producent RF Solutions
Opis IC RF TRANSMITTER 433MHZ 4SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21885 pcs Arkusz danych QAM-TX2-433.pdf
Napięcie - Dostawa 1.5 V ~ 15 V Seria -
Moc - Wyjście - Opakowania Bulk
Package / Case 4-SMD Module Inne nazwy QAM-TX2-433RED
QAM-TX2-433RED-ND
QAMTX2433
temperatura robocza - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja lub protokołu ASK Rozmiar pamięci -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość 433MHz
cechy - szczegółowy opis RF Transmitter ASK 433MHz Castellation Antenna 4-SMD Module