QAM-TX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-TX1-433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAM-TX1-433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V
Arkusze danych: QAM-TX1-433.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QAM-TX1-433
Part Number QAM-TX1-433 Producent RF Solutions
Opis TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20281 pcs Arkusz danych QAM-TX1-433.pdf
Napięcie - Dostawa 1.5 V ~ 5 V Seria -
Moc - Wyjście - Opakowania Bulk
Package / Case Module Inne nazwy QAMTX1433
temperatura robocza -20°C ~ 60°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacja lub protokołu AM, ASK, OOK Rozmiar pamięci -
Częstotliwość 433.92MHz cechy -
szczegółowy opis RF Transmitter AM, ASK, OOK 433.92MHz Through Hole Antenna Module Szybkość transmisji danych (maks.) -
Data Interface PCB, Through Hole Obecny - Transmisja 22mA