QAM-RX1-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-RX1-433 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QAM-RX1-433
Producent / marka: RF Solutions
Opis produktu MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje QAM-RX1-433
Part Number QAM-RX1-433 Producent RF Solutions
Opis MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5779 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 3.3V Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria - Wrażliwość -112dBm
Opakowania Bulk Package / Case Module
Inne nazwy QAMRX1433 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Modulacja lub protokołu AM
Rozmiar pamięci - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość 433MHz cechy -
szczegółowy opis - RF Receiver AM 433MHz -112dBm PCB, Surface Mount Szybkość transmisji danych (maks.) -
Data Interface PCB, Surface Mount Obecny - odbieranie 6mA