RAC10-05SA-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05SA-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC10-05SA-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 5V 10W
Arkusze danych: RAC10-05SA-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC10-05SA-ST
Part Number RAC10-05SA-ST Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1970 pcs Arkusz danych RAC10-05SA-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.78" L x 2.12" W x 1.06" H (96.0mm x 53.9mm x 27.0mm)
Seria POWERLINE RAC10-A Moc (W) 10W
Inne nazwy 20000589
RAC1005SAST
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 71%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 2A
Zatwierdzenia CE, cURus Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RAC10-05SA-E-ST
RAC10-05SA-E-ST
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 10W
Na stanie: 1651 pcs
Pobieranie: RAC10-05SA-E-ST.pdf
RFQ
RAC10-05SB-E-ST
RAC10-05SB-E-ST
Producenci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 10W
Na stanie: 1276 pcs
Pobieranie: RAC10-05SB-E-ST.pdf
RFQ
RAC10-05SA
RAC10-05SA
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 10W