RAC10-05DA-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05DA-ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC10-05DA-ST
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER +/-5V 10W
Arkusze danych: RAC10-05DA-ST.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC10-05DA-ST
Part Number RAC10-05DA-ST Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-5V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1878 pcs Arkusz danych RAC10-05DA-ST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 -5V Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.78" L x 2.12" W x 1.06" H (96.0mm x 53.9mm x 27.0mm)
Seria POWERLINE RAC10-A Moc (W) 10W
Inne nazwy 20000574
RAC1005DAST
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 2 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy DC Input Capable, Universal Input Wydajność 73%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 800mA, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 800mA, 800mA