RAC10-05DC/277
Recom PowerRecom Power
Recom Power
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC10-05DC/277
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu CONV AC/DC 10W 80-305VIN +/-05VO
Arkusze danych: RAC10-05DC/277.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 85 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC10-05DC/277
Part Number RAC10-05DC/277 Producent Recom Power
Opis CONV AC/DC 10W 80-305VIN +/-05VO Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85 pcs Arkusz danych RAC10-05DC/277.pdf
Waga 0.137 lb (62.14g) Napięcie - Working 10W
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -5V
Napięcie - Wyjście 2 5V Napięcie - Wejście 80 ~ 305 VAC
Konfiguracja użytkownika -1.5% Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm) Seria POWERLINE RAC10-C/277
Ripple Current - niska częstotliwość ITE (Commercial) Konfiguracja wyjściowa 2
temperatura robocza -20°C ~ 70°C (With Derating) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta RAC10-05DC/277
Regulacja obciążenia ±0.3% linia rozporządzenie 77%
cechy OCP, OVP, SCP Pins funkcji 1A, 1A
Rozszerzony opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 80 ~ 305 VAC Input Wydajność -