RAC10-05SB
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05SB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RAC10-05SB
Producent / marka: RECOM Power
Opis produktu AC/DC CONVERTER 5V 10W
Arkusze danych: RAC10-05SB.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RAC10-05SB
Part Number RAC10-05SB Producent RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2325 pcs Arkusz danych RAC10-05SB.pdf
Waga 0.119 lb (53.98g) Napięcie - Wyjście 4 -
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 5V Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Seria POWERLINE RAC10-B Moc (W) 10W
Package / Case 4-DIP Module Inne nazwy 21000023
RAC1005SB
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Regulacja obciążenia ±0.5% linia rozporządzenie ±0.3%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy SCP
Wydajność 72% szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Zatwierdzenia CE, cULus