UNR221500L
PanasonicPanasonic
UNR221500L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNR221500L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
Arkusze danych: UNR221500L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UNR221500L
Part Number UNR221500L Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4743 pcs Arkusz danych UNR221500L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora NPN - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G1
Seria - Rezystor - Podstawa (R1) 10 kOhms
Moc - Max 200mW Opakowania Tape & Reel (TR)