UNR221200L
PanasonicPanasonic
UNR221200L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNR221200L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
Arkusze danych: UNR221200L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UNR221200L
Part Number UNR221200L Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4248 pcs Arkusz danych UNR221200L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora NPN - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G1
Seria - Rezystor - podstawa nadajnika (R2) 22 kOhms
Rezystor - Podstawa (R1) 22 kOhms Moc - Max 200mW
Opakowania Original-Reel® Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Inne nazwy UNR221200LDKR Rodzaj mocowania Surface Mount
Częstotliwość - Transition 150MHz szczegółowy opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 60 @ 5mA, 10V Obecny - Collector odcięcia (Max) 500nA
Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA