UNR221000L
PanasonicPanasonic
UNR221000L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNR221000L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
Arkusze danych: UNR221000L.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UNR221000L
Part Number UNR221000L Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 275961 pcs Arkusz danych UNR221000L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora NPN - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G1
Seria - Rezystor - Podstawa (R1) 47 kOhms
Moc - Max 200mW Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Inne nazwy UN2210
UN2210CT
UN2210CT-ND
UNR221000LCT
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość - Transition 150MHz
szczegółowy opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V
Obecny - Collector odcięcia (Max) 500nA Obecny - Collector (Ic) (maks) 100mA