UNR221100L
PanasonicPanasonic
UNR221100L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UNR221100L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3
Arkusze danych: UNR221100L.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UNR221100L
Part Number UNR221100L Producent Panasonic
Opis TRANS PREBIAS NPN 200MW MINI3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5965 pcs Arkusz danych UNR221100L.pdf
Napięcie - kolektor emiter (Max) 50V Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA
Typ tranzystora NPN - Pre-Biased Dostawca urządzeń Pakiet Mini3-G1
Seria - Rezystor - podstawa nadajnika (R2) 10 kOhms
Rezystor - Podstawa (R1) 10 kOhms Moc - Max 200mW