EEE-1JA101P
PanasonicPanasonic
EEE-1JA101P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1JA101P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1JA101P.pdf2.EEE-1JA101P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1JA101P
Part Number EEE-1JA101P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 174965 pcs Arkusz danych 1.EEE-1JA101P.pdf2.EEE-1JA101P.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 102mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE3942DKR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive