EEE-1HSR22SR
PanasonicPanasonic
EEE-1HSR22SR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1HSR22SR
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1HSR22SR.pdf2.EEE-1HSR22SR.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1HSR22SR
Part Number EEE-1HSR22SR Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 730916 pcs Arkusz danych 1.EEE-1HSR22SR.pdf2.EEE-1HSR22SR.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia (3.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE3938CT
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 0.22µF