EEE-1JA220UP
PanasonicPanasonic
EEE-1JA220UP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1JA220UP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1JA220UP.pdf2.EEE-1JA220UP.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1JA220UP
Part Number EEE-1JA220UP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 545218 pcs Arkusz danych 1.EEE-1JA220UP.pdf2.EEE-1JA220UP.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEE1JA220UP
PCE3944TR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive