EEE-1JA470P
PanasonicPanasonic
EEE-1JA470P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1JA470P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1JA470P.pdf2.EEE-1JA470P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1JA470P
Part Number EEE-1JA470P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 179947 pcs Arkusz danych 1.EEE-1JA470P.pdf2.EEE-1JA470P.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 76.5mA @ 10kHz oceny AEC-Q200