10SVQP56M
PanasonicPanasonic
10SVQP56M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10SVQP56M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 10SVQP56M.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10SVQP56M
Part Number 10SVQP56M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 123698 pcs Arkusz danych 10SVQP56M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm) Seria OS-CON™, SVQP
Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE5089TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm szczegółowy opis 56µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose