10SVQP150M
PanasonicPanasonic
10SVQP150M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10SVQP150M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 10SVQP150M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10SVQP150M
Part Number 10SVQP150M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77090 pcs Arkusz danych 10SVQP150M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SVQP
Ripple Current @ Low Frequency 128mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz
oceny - Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE5088DKR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm szczegółowy opis 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose