10SVPS33M
PanasonicPanasonic
10SVPS33M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10SVPS33M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.10SVPS33M.pdf2.10SVPS33M.pdf3.10SVPS33M.pdf
1500 pcs
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10SVPS33M
Part Number 10SVPS33M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157693 pcs Arkusz danych 1.10SVPS33M.pdf2.10SVPS33M.pdf3.10SVPS33M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm) Seria OS-CON™, SVPS
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy P122158TR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhm szczegółowy opis 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 70 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose