10SVPS15M
PanasonicPanasonic
10SVPS15M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10SVPS15M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 15UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.10SVPS15M.pdf2.10SVPS15M.pdf3.10SVPS15M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10SVPS15M
Part Number 10SVPS15M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 15UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 104337 pcs Arkusz danych 1.10SVPS15M.pdf2.10SVPS15M.pdf3.10SVPS15M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm) Seria OS-CON™, SVPS
Ripple Current @ Low Frequency 37mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 740mA @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy P19128CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm szczegółowy opis 15µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 200 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 15µF Aplikacje General Purpose