UBX2D100MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2D100MPL1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX2D100MPL1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX2D100MPL1TD.pdf2.UBX2D100MPL1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX2D100MPL1TD
Part Number UBX2D100MPL1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 136097 pcs Arkusz danych 1.UBX2D100MPL1TD.pdf2.UBX2D100MPL1TD.pdf
Tolerancja 10µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.197" (5.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria UBX
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 200V Package / Case -
Inne nazwy 493-13241-3
UBX2D100MPD1TD
temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Ilość Kondensatory 83mA @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Numer części producenta UBX2D100MPL1TD Żywotność @ Temp. -
Impedancja - Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
Rozszerzony opis 10µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Aplikacje 1000 Hrs @ 150°C
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UBX2C560MHL
UBX2C560MHL
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL
Na stanie: 45776 pcs
Pobieranie: UBX2C560MHL.pdf
RFQ
UBX2D100MPL1TD
UBX2D100MPL1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL