UBX2D220MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2D220MPL1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UBX2D220MPL1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UBX2D220MPL1TD.pdf2.UBX2D220MPL1TD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UBX2D220MPL1TD
Part Number UBX2D220MPL1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71357 pcs Arkusz danych 1.UBX2D220MPL1TD.pdf2.UBX2D220MPL1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UBX Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 306mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-13243-1
temperatura robocza -40°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive